Hakkımızda

İletişim Bilgilerimiz


T.C. M.E.B Özel Şevval Özçelik Güzellik Uzmanı Yetiştirme Kursu
Avni Dilligil Sk. No: 20 Mecidiyeköy / İstanbul
Telefon:
0 (212) 274 70 77
Telefon 2:
0 (543) 658 49 90
Çalışma Saatleri
7/24 Online


Hakkımızda

T.C MEB ÖZEL ŞEVVAL ÖZÇELİK GÜZELLİK UZMANI YETİŞTİRME KURSU 2006 yılında HAYAT PROKOMED KOZMETİK bünyesinde faaliyetine başlamıştır. Başladığı yıl itibari ile güzellik uzmanlığı eğitiminde sektörde kalıcı ve başarılı uzmanlar yetiştirerek kendini ispatlamıştır. Güzellik uzmanlığı alanında bir ilke imza atarak TÜRKİYE İŞ KURUMU ile birlikte gerçekleştirdiği proje ortaklığında yüzlerce kadınımıza ve gencimize meslek edindirmiştir.

Eğitim sonunda kursiyerlerin istihdam edilmesi ile toplum da ve aile içerisindeki statü değişimleri gözardı edilemeyecek bir gerçektir. Bu güne kadar herhangi bir mesleği olmayan kişilerin üretkenliklerine veya değişim arayanların hayat akışını değiştirmesine yardımcı olmanın gururunu halen taşımaktayız. Başlangıçtan bu güne eklenen her yeni müfredat programlarını bünyesine alarak sektörde alaylı olarak tabir edilen zanaatkarlarımızı belgelendirerek iş deneyimlerine resmiyet kazandırmaktayız. Eğitimlerimiz sırasında farklı program sunumları ile kişilerin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda uzmanlaşmak istedikleri alanda tercih yapabilme imkanı sunmaktayız.

Bu sayede başarı düzeyleri yükselerek devam etmektedir. Hayatta Başarının iki kuralına inanırız : İstikrar ve konuya hakimiyet. Bu gerçekle öğrencilerimize verilen her uygulama eğitiminde 0 başarı alarak devam ederiz. Öğrenciler güzellik uzmanlığı eğitim uygulamalarını dünya markası olan HISTOMER Italy ürün yelpazesi ile gerçekleştirerek profesyonelliğe ilk adımı sonuçlarını görerek öğrenme imkanını sunmaktadır. Kalıcı makyaj eğitim programında ise yine dünya devi olan MEI-CHA U.S.A cihazları, pigmentleri ve sarf ürünleri sınırsız bir şekilde öğrenci kullanımına açıktır. Protez tırnak eğitimlerimiz Avrupa Sağlık Örgütü tarafından onaylı ABC NailStore ürünleri ile verilmektedir. Profesyonel makyaj eğitimlerimiz ise Kryolan, Mac ve Grimas ürünleri ile verilmeye devam etmektedir. Güzellik sektörüne iyi uzman yetiştirmek iyi bir eğitimden geçer.

Bu eğitimin kriterlerinden biri de kullanılan üründür. Eğitmen, içerik ve ürün eğitimin temel başarısını oluşturur.

TC M.E.B Şevval Özçelik Özel Eğitim Kurumları 2006’ dan buyana 14 yıla aşkın süredir güzellik sektörüne sayısız mezun kazandırmış, Dünya çapında gerek sağlık ve teknoloji gerek kozmetik ile ilgili tüm yeniliklerini takip eden bilgi ve birikimini TEORİK VE UYGULAMALI olarak daima sizlere sunmayı, özveriyle benimsemiştir. Asıl olan eğitim, akışı durdurulamaz ve karanlıkta boğulmaz. Eğitim tüm karanlıkları boğar, hedefler imkansızlıkları çoğu zaman dize getirir. ‘’BAŞARINIZ , BAŞARIMIZDIR ilkesiyle sektörde yerini belirlemiş olmakla beraber sizlere bir haberimiz var;

ONLİNE EĞİTİM İLE SİZLERLE BULUŞMAYA HAZIRIZ!

Sevgili öğrencilerimiz ve adaylarımız;

Türkiye’nin yada dünyanın neresinde olursanız olun hepinizi ilgilendiren müjdeli bir haber olacağına eminiz. Şevval Özçelik güzellik akademi olarak sizleri Dünyanın her yerinden misafir etmekten gurur duyduk. Şimdi bizler sizlerin ekranlarına misafir olmak için tüm çalışmalarımızı tamamlamış bulunmaktayız.Sizleri sağlıklı ortamınızdan ayrılmadan dijital ortamda  ‘’ TEMASSIZ EĞİTİM ‘’ portalında buluşmaya davet ediyoruz..

Güzellik uzmanlığı

Kalıcı makyaj

Lazer Epilasyon

Microblading

Protez tırnak

İpek kirpik

Kirpik lifting

Profesyonel makyaj

BBglow

Plasma-pen

www.temassizegitim.com